telefon (+48) 504 471 998  (+48) 511 051 998  mail fireflow ppoż info@fireflow.pl
wtorek, 21 październik 2014 11:25

W jaki sposób zapoznać użytkowników z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego?

Oceń ten artykuł
(1 głos)

Sposób zapoznania użytkowników obiektu z treścią instrukcji bezpieczeństwa pożarowego powinien być określony w samej instrukcji co wynika z § 6 ust. 1 pkt 6 Rozporządzenia MSWiA w sprawie ochrony przeciwpożarowej budynków innych obiektów budowlanych i terenów z dnia 7 czerwca 2010 r (Dz. U. nr 109 poz. 719).

W związku z tym najczęściej spotykany jest wymóg zorganizowania szkolenia, które potwierdzane jest wypełnieniem dokumentacji przewidzianej w instrukcji. Potwierdzeniem zapoznania z instrukcją jest podpisanie odpowiedniego oświadczenia, które dołączane jest do akt pracownika.

Czytany 342 razy Ostatnio zmieniany piątek, 18 wrzesień 2020 12:01

Skomentuj

Upewnij się, że zostały wprowadzone wszystkie wymagane informacje oznaczone gwiazdką (*). Kod HTML jest niedozwolony.