OFERTA SPECJALNA

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą promocyjną na wykonanie instrukcji bezpieczeństwa pożarowego szkoły. Oferujemy profesjonalne opracowanie instrukcji w konkurencyjnej cenie.

Aby dowiedzieć się więcej kliknij tutaj.

telefon

 

Firma INDUKO

Firma Fireflow zajmuje się kompleksową obsługą obiektów, instytucji, firm, zakładów w zakresie ochrony przeciwpożarowej oraz bezpieczeństwa i higieny pracy.

Fireflow została stworzona przez ludzi , którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych zadań. Trzon naszego zespołu tworzą inżynierowie pożarnictwa, specjaliści do spraw ochrony przeciwpożarowej, specjaliści do spraw BHP, absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej.  Poprzez udział w branżowych seminariach i szkoleniach ciągle podwyższają swoje kwalifikacje. Bogate doświadczenie zawodowe oraz współpraca i wymiana doświadczeń w ramach zespołu, pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z uznanymi rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, projektantami i instalatorami specjalizującymi się w projektowaniu i wykonawstwie systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych

Struktura naszej firmy umożliwia kompleksowe podejście do zagadanień bezpieczeństwa, zarówno pożarowego jak i bezpieczeństwa pracy. Dzięki szerokiemu spojrzeniu na realizowane projekty, sygnalizujemy naszym klientom potrzebę zwrócenia uwagi na krytyczne zagadnienia, które nie muszą być bezpośrednio związane z realizowaną usługą. Współpraca w takiej formie przyczynia się do budowania wzajemnego zaufania i ogranicza ryzyko niedopełnienia rygorów szeroko pojętego bezpieczeństwa po stronie zleceniodawcy.

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego z podjętych tematów. Nie stosujemy rozwiązań szablonowych w tak ważnej dziedzinie jak bezpieczeństwo. Wyróżniamy się dbałością o detale, szybkością reakcji, elastycznością i lojalnością wobec naszych kontrahentów i partnerów.  Gwarantujemy sprawną i profesjonalną współpracę już od etapu przedstawienia oferty. Podczas pracy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, co znacznie usprawnia i przyspiesza realizację zadania. Przy dostosowaniu się do obowiązujących przepisów i zasad wiedzy technicznej dobieramy rozwiązania wysokie jakościowo, ale także najbardziej optymalne dla budżetu zleceniodawcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz owocnej współpracy. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.