telefon (+48) 504 471 998  (+48) 511 051 998  mail fireflow ppoż info@fireflow.pl

Firma ppoż - FireFlow

Wysoka jakość usług ppoż

FireFlow zajmuje się kompleksową obsługą obiektów, instytucji, firm, zakładów z zakresu ochrony przeciwpożarowej. Firma FireFlow została stworzona przez ludzi , którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych zadań. Trzon naszego zespołu tworzą inżynierowie pożarnictwa, specjaliści ochrony przeciwpożarowej, strażacy Państwowej Straży Pożarnej, absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej. 
Poprzez udział w branżowych seminariach i szkoleniach ciągle podwyższają swoje kwalifikacje. Bogate doświadczenie zawodowe oraz współpraca i wymiana doświadczeń w ramach zespołu, pozwalają nam na świadczenie usług ppoż na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z uznanymi rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, projektantami i instalatorami specjalizującymi się w projektowaniu i wykonawstwie systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych.

Wysoka jakość usług ppoż
Szerokie spojrzenie

Szerokie spojrzenie na realizowane zadania

Struktura naszej firmy umożliwia kompleksowe podejście do zagadnień bezpieczeństwa pożarowego i wymogów jakie stawia ochrona przeciwpożarowa. Dzięki szerokiemu spojrzeniu na realizowane projekty, sygnalizujemy naszym klientom potrzebę zwrócenia uwagi na krytyczne zagadnienia, które nie muszą być bezpośrednio związane z realizacją usług przeciwpożarowych. Współpraca w takiej formie przyczynia się do budowania wzajemnego zaufania i ogranicza ryzyko niedopełnienia rygorów szeroko pojętego bezpieczeństwa po stronie zleceniodawcy.

Indywidualne podejście

Dewizą naszej firmy jest indywidualne podejście do każdego z podjętych zagadnień. Nie stosujemy rozwiązań szablonowych w tak ważnej dziedzinie jak bezpieczeństwo. Wyróżniamy się dbałością o detale, szybkością reakcji, elastycznością i lojalnością wobec naszych kontrahentów i partnerów.

Gwarantujemy sprawną i profesjonalną współpracę już od etapu przedstawienia oferty. Podczas pracy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, co znacznie usprawnia i przyspiesza realizację zadania. Przy dostosowaniu się do obowiązujących przepisów i zasad wiedzy technicznej dobieramy rozwiązania wysokie jakościowo, ale także najbardziej optymalne dla budżetu zleceniodawcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz owocnej współpracy. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego, szczególnie firmy i instytucje z miasta Warszawa i województwa mazowieckiego.

Indywidualne podejście

Usługi ppoż w pełnym zakresie

Naszym klientom oferujemy usługi przeciwpożarowe w szerokim zakresie. Są to usługi obejmujące przeglądy, serwis systemów i urządzeń przeciwpożarowych, konserwacja sprzętu gaśniczego. Wykonujemy projekty i montaż instalacji przeciwpożarowych. Opracowujemy dokumentację z zakresu ochrony przeciwpożarowej, a także zapewniamy wsparcie w realizacji wielu pozostałych obowiązków wynikających z przepisów ochrony przeciwpożarowej. Głównym obszarem naszej działalności jest Warszawa i miejscowości sąsiednie.

Konserwacja i przeglądy obejmują systemy sygnalizacji pożaru (ssp), gaśnice, hydranty wewnętrzne i zewnętrzne, drzwi ppoż oraz inne instalacje i urządzenia ppoż. Najbardziej efektywną formą współpracy jest stały nadzór nad stanem urządzeń ppoż, prowadzony na podstawie umowy w zakresie serwisu przeciwpożarowego.

W zakresie usług związanych ze sporządzaniem dokumentacji z zakresu ochrony przeciwpożarowej najczęściej opracowywane przez naszą firmę są instrukcje bezpieczeństwa pożarowego. Są to opracowania nowych instrukcji lub okresowa aktualizacja istniejących dokumentów.

Z usługą opracowania instrukcji bezpieczeństwa pożarowego często powiązane i realizowane są szkolenia przeciwpożarowe, które mają za zadanie zapoznać pracowników z zasadami ochrony przeciwpożarowej w firmie i budynku. Szkolenia przeciwpożarowe są usługą, która jest elastycznie dostosowywana do potrzeb i oczekiwań naszych klientów.

Po więcej informacji na temat poszczególnych usług ppoż zapraszamy na odpowiednie podstrony. Zachęcamy do kontaktu, gdzie chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące oferty i usług przeciwpożarowych.

Zaufali nam m.in.

logo cbre
logo dziekanów
logo eva
logo lidl
logo cbre
logo mon
logo mrpips
logo pfron
logo sg
logo storck
logo uzdrowisko
logo 3d master
logo yes
logo malbud
logo zielona
logo zpow2
logo profbud
logo szpzlo
logo konstancin
logo pmm

FireFlow usługi PPOŻ

ul. Wawrzyszewska 9/134

01-162 Warszawa

 

info@fireflow.pl

tel. 504 471 998

tel. 511 051 998