telefon (+48) 504 471 998  (+48) 511 051 998  mail fireflow ppoż info@fireflow.pl

FireFlow - Firma ppoż

Wysoka jakość usług

FireFlow zajmuje się kompleksową obsługą obiektów, instytucji, firm, zakładów w zakresie ochrony przeciwpożarowej. FireFlow została stworzona przez ludzi , którzy z pasją i zaangażowaniem podchodzą do realizowanych zadań. Trzon naszego zespołu tworzą inżynierowie pożarnictwa, specjaliści do spraw ochrony przeciwpożarowej, absolwenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej, Politechniki Warszawskiej oraz Wojskowej Akademii Technicznej. 

Poprzez udział w branżowych seminariach i szkoleniach ciągle podwyższają swoje kwalifikacje. Bogate doświadczenie zawodowe oraz współpraca i wymiana doświadczeń w ramach zespołu, pozwalają nam na świadczenie usług na najwyższym poziomie.

Współpracujemy z uznanymi rzeczoznawcami do spraw zabezpieczeń przeciwpożarowych, projektantami i instalatorami specjalizującymi się w projektowaniu i wykonawstwie systemów zabezpieczeń przeciwpożarowych

Wysoka jakość usług ppoż
Szerokie spojrzenie

Szerokie spojrzenie na realizowane zadania

Struktura naszej firmy umożliwia kompleksowe podejście do zagadanień bezpieczeństwa. Dzięki szerokiemu spojrzeniu na realizowane projekty, sygnalizujemy naszym klientom potrzebę zwrócenia uwagi na krytyczne zagadnienia, które nie muszą być bezpośrednio związane z realizowaną usługą. Współpraca w takiej formie przyczynia się do budowania wzajemnego zaufania i ogranicza ryzyko niedopełnienia rygorów szeroko pojętego bezpieczeństwa po stronie zleceniodawcy.

Indywidualne podejście

Naszą dewizą jest indywidualne podejście do każdego z podjętych tematów. Nie stosujemy rozwiązań szablonowych w tak ważnej dziedzinie jak bezpieczeństwo. Wyróżniamy się dbałością o detale, szybkością reakcji, elastycznością i lojalnością wobec naszych kontrahentów i partnerów.  

Gwarantujemy sprawną i profesjonalną współpracę już od etapu przedstawienia oferty. Podczas pracy jesteśmy w stałym kontakcie z klientem, co znacznie usprawnia i przyspiesza realizację zadania. Przy dostosowaniu się do obowiązujących przepisów i zasad wiedzy technicznej dobieramy rozwiązania wysokie jakościowo, ale także najbardziej optymalne dla budżetu zleceniodawcy.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą oraz owocnej współpracy. Zachęcamy do kontaktu mailowego lub telefonicznego.

Indywidualne podejście

Zaufali nam m.in.

logo cbre
logo dziekanów
logo eva
logo lidl
logo cbre
logo mon
logo mrpips
logo pfron
logo sg
logo storck
logo uzdrowisko
logo 3d master
logo yes
logo malbud
logo zielona
logo zpow2
logo profbud
logo szpzlo
logo konstancin
logo pmm

FireFlow usługi PPOŻ

ul. Wawrzyszewska 9/134

01-162 Warszawa

 

info@fireflow.pl

tel. 504 471 998

tel. 511 051 998