telefon (+48) 504 471 998  (+48) 511 051 998  mail fireflow ppoż info@fireflow.pl

Ocena użytkowników: 5 / 5

Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
 
Dowiedz się więcej o usługach z zakresu ochrony przeciwpożarowej.

Zespół składający się ze specjalistów z poszczególnych obszarów związanych z bezpieczeństwem pożarowym umożliwia nam realizację zadań w szerokim zakresie i z zachowaniem najwyższej staranności.

Zaczynając od podstawowego dokumentu dot. ochrony przeciwpożarowej w obiekcie jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, a kończąc na projektowaniu i montażu systemów przeciwpożarowych, jesteśmy w stanie zrealizować usługę w pełni profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie. Przykładowe zamówienie obejmujące kilka usług, które pozwoli na zoptymalizowanie kosztów może wyglądać następująco. Opracowujemy lub aktualizujemy instrukcję bezpieczeństwa pożarowego dla budynku, rozmieszczamy znaki bezpieczeństwa pożarowego oraz ewakuacyjne, wyposażamy obiekt w gaśnice, przeprowadzamy szkolenie ppoż i zapoznajemy użytkowników obiektu z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego. Wariantem takiego szkolenia mogą być ćwiczenia praktyczne z obsługi gaśnic i gaszenia pożarów.

Zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych usług oraz informacjami dotyczącymi zagadnień ochrony ppoż. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

FireFlow usługi PPOŻ

ul. Wawrzyszewska 9/134

01-162 Warszawa

 

info@fireflow.pl

tel. 504 471 998

tel. 511 051 998