telefon (+48) 504 471 998  (+48) 511 051 998  mail fireflow ppoż info@fireflow.pl

Usługi PPOŻ | Usługi przeciwpożarowe

Zespół składający się ze specjalistów z poszczególnych obszarów związanych z bezpieczeństwem pożarowym umożliwia nam realizację zadań ...Więcejw szerokim zakresie i z zachowaniem najwyższej staranności.
Zaczynając od podstawowego dokumentu dotyczącego ochrony przeciwpożarowej w obiekcie, jakim jest instrukcja bezpieczeństwa pożarowego, a kończąc na projektowaniu i montażu systemów przeciwpożarowych, jesteśmy w stanie zrealizować usługę ppoż w pełni profesjonalnie i w konkurencyjnej cenie. Przykładowe zamówienie obejmujące kilka usług ppoż, które pozwoli na zoptymalizowanie kosztów może wyglądać następująco. Opracowujemy lub aktualizujemy instrukcję bezpieczeństwa pożarowego dla budynku, rozmieszczamy znaki bezpieczeństwa pożarowego oraz ewakuacyjne, wyposażamy obiekt w gaśnice, przeprowadzamy szkolenie ppoż i zapoznajemy użytkowników obiektu z instrukcją bezpieczeństwa pożarowego. Wariantem takiego szkolenia mogą być ćwiczenia praktyczne z obsługi gaśnic i gaszenia pożarów.
Zachęcamy do zapoznania się z opisem poszczególnych usług ppoż oraz informacjami dotyczącymi zagadnień ochrony ppoż. W przypadku wątpliwości prosimy o kontakt. Z chęcią odpowiemy na wszelkie pytania.

FireFlow usługi PPOŻ

ul. Wawrzyszewska 9/134

01-162 Warszawa

 

info@fireflow.pl

tel. 504 471 998

tel. 511 051 998